Ισλαμικό ΚράτοςΟυκρανία
Αίθουσα Σύνταξης
Τμήμα ειδήσεων tribune.gr

Που θα γίνουν δωρεάν rapid test την Πέμπτη

Που θα γίνουν δωρεάν rapid test την Πέμπτη
ΔΕΙΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ TRIBUNE ΣΤΟ GOOGLE NEWS
Διαβάστε σχετικά για Εθνικός Οργανισμός Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ), Κορωνοϊός - Κορονοϊός,

Σε 171 σημεία σε όλη τη χώρα θα πραγματοποιηθούν αύριο Πέμπτη 27/01 δωρεάν rapid test για κορωνοϊό από τις ΚΟΜΥ του ΕΟΔΥ.

Συγκεκριμένα:

Δ. Αμαρουσίου, Κλειστό Γυμναστήριο “Σπύρου Λούη”, Βασ. Όλγας 12, 10:00-15:00

Δ. Πειραιά, Β΄1 ΚΑΠΗ, Βασιλ. Γεωργίου Β’ 12, 10:00-15:00

Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 10:00-15:00

Δ. Γλυφάδας, Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 10:00-15:00

Δ. Περιστερίου, Δημοτικά καταστήματα – γραφεία Ερυθρού Σταυρού έναντι της πλατείας Δημαρχείου –στάση «Μετρό Περιστέρι», 10:00-15:00

Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος (Δημαρχείο), 10:00-15:00

Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο – Στρ. Καραϊσκάκη 138 και Ευπαύλεως, 10:00-15:00

Δ. Κηφισιάς, Αγ. Παρασκευής 57, Κάτω Κηφισιά, 10:00-15:00

Δ. Μαγούλας, Δημοτικό Ιατρείο Μαγούλας, 10:00-15:00

1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο, Σόλωνος 78 10:00-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103626869, 210362869)

2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Νέος Κόσμος, Φανοσθένους & Φρειδερίκου Σμιθ, 10:00-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2109239865, 2109249787)

3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα, θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 10:00-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)

4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 10:00-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)

5ο Δημοτικό Ιατρείο-Άνω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 10:00-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)

6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 10:00-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)

7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου), 10:00-15:00 (κατόπιν ραντεβού, 2106993487)

Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη) 12:00-19:00.

Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:30-15:00.

Δ. Θέρμης, ΚΑΠΗ Θέρμης, Ιασωνίδου 19, 09:00 – 15:00

Δ. Δέλτα, ΚΑΠΗ Διαβατών, Π. Σπύρου 2, 09:00-14:30

Δ. Θερμαϊκού, ΚΑΠΗ Περαίας, Ρωμανού 38, 10:00-15:00

8ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Κάτω Τούμπα, Αρτάκης 9, 10:30-13:30

Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 10:30-13:30

Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00.

Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30.

Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00 – 15:00

Αιτωλοακαρνανία, Θέρμο, Δημοτική Βιβλιοθήκη, 09:00 – 13:00

Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, Μεσολόγγι, 08:30-14:30

Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό Κτίριο, Ιδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00-14:00

Άνδρος, ΚΥ Άνδρου, 09:00-17:00

Άνδρος, Μπατσί, πλησίον ΚΕΠ, 10:00-14:00

Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00

Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

Αρκαδία, Πλατεία Αγίου Βασιλείου, Τρίπολη, 9:00-15:00

Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 8:00-14:00

Αρκαδία, Δήμος Ν. Κυνουρίας, Λεωνίδιο, 9:30-12:30

Αρκαδία, Δήμος Ν. Κυνουρίας, Τυρός, 13:00-15:00

Άρτα, Κέντρο Υγείας-ISO BOX, 09:00-15:00

Άρτα, ISO BOX-Εκθεσιακό Κέντρο Άρτας, Διώνης, 09:00-15:00

Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, 08:30-20:30

Αχαΐα, Πάτρα, Κέντρο Υγείας Βορείου Τομέα, 08:00-20:30

Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Αιγίου, Οίκημα Μάνας και Παιδί, 09:00-15:00

Αχαΐα, Κάτω Αχαΐα, Πολιτιστικό Κέντρο Μελίνα Μερκούρη, 09:00-16:00

Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 12:00-15:30

Γρεβενά, Πλατεία Δημαρχείου Δεσκάτης, 12:00-13:00

Γρεβενά, Κεντρική Πλατεία Καρπερού, 13:30-14:30

Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:00

Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30

Έβρος, Παλιό Νοσοκομέιο, Δήμητρας 19, 10:00-13:00

Έβρος,πλατεία Διδυμοτείχου, ΚΑΠΗ, 25ης Μαΐου 145, 13:00-15:00

Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευρυπίδου Ζίγκμπουργκ 10, 08:30 – 16.00

Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο ΚΑΠΗ Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκή Πατραϊκή, όπισθεν 4ου Λυκείου, 09:00 – 15:00

Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμάνι, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 08:30 – 15:00

Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου, 08:30-13:00

Ζάκυνθος, ΚΥ Πρώην ΙΚΑ, 08:30-15:30

Ηλεία, Πύργος, ΑΠοστολική Διακονία πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00-17:00

Ηλεία, Κρέστενα ΚΑΠΗ, 09:45-14:30

Ηλεία, Νεράιδα Κοινοτικό Γραφείο, 09:00 – 11:30

Ηλεία, Πέρσαινα Κοινοτικό Γραφείο, 12:00-14:30

Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25. 09:00 -15:00

Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00

Ημαθία, Κοινοτικό Κατάστημα Μελίκης, 09:00 – 15:00

Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00

Ηράκλειο, ISOBOX, Προαύλιος Χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-18:00

Ηράκλειο, Μοίρες, Πολύκεντρο Μοιρών, 10:00-13:00

Ηράκλειο, Γούρνες, Αγροτικό Ιατρείο Γουρνών, 09:30-14:30

Θάσος, Κέντρο Υγείας Πρίνου, 08:00-15:00

Θεσπρωτία, ΓΝ Φιλιατών, 08:30-13:30

Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09;00-17:00

Θεσπρωτία, Παλαιό Δημαρχείο Παραμυθιάς, 10:00-14:00

Θεσπρωτία, Παλαιό Κεπ Πέρδικας, 10:00-14:00

Ικαρία, Κέντρο Υγείας Ευδήλου 09:00-16:00

Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-17:00

Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-14:00

Ιωάννινα, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, 09:00-13:30

Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:30

Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, 09:00-15:00

Καβάλα, ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης, 10:00 – 14:00

Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-14:00

Λέρος, Δημοτικό Κτίριο Δόνα, 09:00 – 14:00

Καρδίτσα, Πλατεία Νικολάου Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-16:00

Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00 -14:00

Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-10:00

Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο Σοφάδων, 10:30-12:30

Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρ. Πολυτεχνείου 12, 13:00-15:00

Καστοριά, Κέντρο Υγείας Καστοριάς, Καπετάν Κώττα 2, 08:30-15:30

Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο, Μάντζαρου 5, 09.00-14.30

Κέρκυρα, Κ.Υ Λευκίμμης, 09.30-14.30

Κέρκυρα, Πολιτιστικό Κέντρο Βελονάδων, 09.30-14.30

Κεφαλληνία, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00

Κεφαλληνία, Ληξούρι, Κλειστό Γήπεδο, Στυλιανού Τυπάλδου, 09:00-15:00

Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

Κιλκίς, ΚΑΠΗ Αξιούπολης, 08:30-15:30

Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:30-14:00

Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α, 08:15- 15:15

Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-15:30

Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελιστρίας 89, 09:30- 16:30

Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Σπάρτης, 09:00- 14:30

Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης, 08:00-15:30

Λάρισα, Κεντρική Πλατεία / Μπροστά στο Δημαρχείο, 8:00-15:30

Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 8:00-18:00

Λάρισα, Τύρναβος / Είσοδος Δημαρχείου 8:00-12:00

Λάρισα, Αμπελώνας ΚΑΠΗ, 12:30-15:30

Λάρισα, Μύλο του Παππά, 8:00-15:30

Λάρισα, Δημαρχείο Νίκαιας 9:00-12:00

Λάρισα, Κέντρο Υγείας Φαρσάλων 09:00-12:00

Λάρισα, Στέκι Λιβαδάκι, Ράγγου 14, 8:00-15:30

Λάρισα, Στέκι Νέας Πολιτείας. Θεοδωρακοπούλου & Καΐρη 8:00-15:30

Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:00-17:00

Λασίθι, Δημοτική Αίθουσα Σητείας, Πλατεία Συντριβανιού, 10:00-14:00

Λέσβος, Κέντρο Υγείας Μυτιλήνης, 08:30-15:45

Λέσβος, Καλλονή, 12:00-14:30

Λέσβος, Αγία Παρασκευή, 09:30-11:50

Λευκάδα, ΚΑΠΗ Λευκάδας, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00

Λευκάδα, Δημαρχείο Λευκάδας, Α. Σικελιανού & Ν. Σβορώνου, 11:00-12:00

Λευκάδα, Μαρίνα Λευκάδας, Ανατολική Παραλία, 12:30-13:30

Λήμνος, Μυρινα, παλαιο θυρωρειο Γ.Ν.Λημνου, Ηφαιστου 1, 13;00-19:30

Μαγνησία, Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Τριανταφυλλίδη & Χατζηαργύρη 08:30-15:30

Μαγνησία, Μεταξουργείο, Αναπαύσεως & Καραμπατζάκη 08:30-14:30

Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 15:30

Μεσσηνία, Καλαμάτα, Είσοδος Μεγάρου Χορού (Εκπαιδευτικοί/Μαθητές), 08:30 – 19:30

Μεσσηνία, Μελιγαλάς, Isobox Κέντρου Υγείας, 09:00 – 14:30

Μεσσηνία, Αμφιθέα, Κοινοτικό Ιατρείο, 09:00 – 11:00

Μεσσηνία, Μάνεσης, Κοινοτικό Ιατρείο, 11:30 – 13:30

Μεσσηνία, Πηγές, Κοινοτικό Γραφείο, 09:00 – 11:00

Μεσσηνία, Αλαγονία, Κοινοτικό Ιατρείο, 11:15 – 13:15

Μεσσηνία, Νέδουσα, Κοινοτικό Γραφείο, 13:45 – 15:15

Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδημου, Χώρα 7:30-14:30

Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:30-14:00

Ξάνθη, Περιφερειακό Ιατρείο Γλαύκη, 10:00 – 13:00

Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00-10:00

Πάρος, ΚΑΠΗ Μάρπησσας, 10:30-11:30

Πάρος, Εκθεσιακός Χώρος Μαρίνα Νάουσας, 12:00-14:45

Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό κέντρο Πάτμου, Πάτμιον, 08:00-15:00

Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:30-15:30

Πέλλα, Πλατεία Μικρών Καταρρακτών-Χατζηγιάννειο Κέντρο, Τσιμισκή 2, 09:00-14:30

Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-15:00

Πιερία, Κέντρο Υγείας Αιγινίου, 09:00-15:00

Πρέβεζα, Λιμενικό Ταμείο, Ελ. Βενιζέλου 20, 09.00-14.00

Πρέβεζα, Δημαρχείο Λούρου, 11.00-13.00

Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν Αγ. Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-14:00

Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν Αγ. Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 09:00-14:00

Ρόδος, Πολιτιστικό κέντρο Παστίδας, Παστίδα, 09.00-14.30

Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00

Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου, 08:00-14:00

Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου, 08:15-14:00

Σάμος, Πνευματικό Κέντρο Μυτιληνιών, 09:00-12:00

Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-14:30

Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-15:30

Σύρος, Αθλητικό Κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 09:00 – 14:00

Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 08:00 – 16:00

Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού 07:30-13:30

Τρίκαλα, Ε΄ΚΑΠΗ 11:00-15:00

Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας 08:00-10:00

Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00 – 15:00

Φθιώτιδα, Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμία-Χώρος Εκδοτηρίων, 10:00 – 15:00

Φθιώτιδα, Παλιό Δημαρχείο Μακρακώμης, Δήμος Μακρακώμης, 09:00 – 13:00

Φθιώτιδα, Παλιό Δημαρχείο Ν. Μοναστηρίου, Δήμος Δομοκού, 09:30 – 11:00

Φθιώτιδα, Κεντρική Πλατεία Δομοκού, Δήμος Δομοκού, 11:30 – 13:30

Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:30-15:30

Φλώρινα, ΔΕΤΕΠΑ Αμύνταιο, Πλατεία Δ.Μάκρη 36 08:30 – 14:30

Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας,09:00-14:00

Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

Χαλκιδική, Νέα Καλλικράτεια, Πλησίον Δημαρχείου, 09:00 – 15:00

Χανιά, Αύλειος χώρος 2ου Κ.Υ Χανίων (1η – 2η ΤΟΜΥ), 08:30 – 14:30

Χανιά, Αύλειος χώρος 1ου Κ.Υ Χανίων (Λεωφ. Καραμανλή 99), 11:30 – 16:00

Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:30 – 14:00

Χίος, ΚΑΠΗ Πολυτεχνείου 25, 09:00-14:30

Σχετικά άρθρα